Pytanie:
trasy rowerowe po san francisco?
ditojim
2010-12-12 23:07:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem całkiem nowy w San Francisco. Przez ostatnie kilka miesięcy jeździłem na rowerze i chcę jeździć na różnych trasach po mieście. Nie mam problemu z utworzeniem własnego, ale nie mogłem znaleźć dobrego zasobu, który ma już wytyczone trasy. Jeśli ktoś ma jakieś strony internetowe, do których mógłby mi wskazać, byłoby to bardzo pomocne.

jeśli ktoś ma jakieś konkretne trasy do udostępnienia, to też byłoby świetnie.
Uważam, że runkeeper.com jest doskonałym źródłem lokalnych tras utworzonych przez innych. dzięki za wskazówki tutaj.
Jak daleko zazwyczaj lubisz jeździć na rowerze?
Cztery odpowiedzi:
freiheit
2010-12-12 23:32:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Koalicja Rowerowa San Francisco ma SF Bike Map & Walking Guide, który otrzymasz, jeśli dołączysz, lub możesz go kupić w prawie każdym rowerze kupuj w SF lub online. (a wersja online pod tym linkiem nie jest zła). Ma trasy przyjazne dla rowerzystów oznaczone kolorami. Mają też różne zorganizowane przejażdżki i inne wydarzenia.

SF Bike Coalition i 511.org współpracowały, aby stworzyć BikeMapper , specyficzne dla rowerów narzędzie do znajdowania tras wokół SF. (dostępne również na stronie SF Bike, ale skonfigurowane trochę inaczej).

bicycling.511.org jest ogólnie dobrym źródłem informacji. W szczególności http://bicycling.511.org/maps.htm.

Mapy Google podają wskazówki dojazdu rowerem w dowolne miejsce, ale prawdopodobnie są dodatkowe dobrze w SF.

Jest kilka różnych klubów kolarskich w SF lub w pobliżu, ale myślę, że wiele z ich zorganizowanych przejażdżek odbywa się poza SF. (SF ma tylko 7 mil średnicy). Jeśli chcesz po prostu pojeździć samemu, prawdopodobnie możesz znaleźć trasy niektórych z tych przejażdżek.

  1. http://www.goldengatecyclists.org/ (z siedzibą w SF)
  2. http://www.dssf.org/ (LGBT i przyjaciele)
  3. http: // www .westernwheelers.org / main / (z siedzibą na południe od SF)
  4. http://www.actc.org/
  5. http://www.valleyspokesmen.org/
  6. http://www.velogirls.com/ (kobiety)
dzięki! Jestem członkiem sfbike.org i zapoznałem się również z niektórymi z jej zasobów.
user313
2010-12-13 04:33:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podoba mi się funkcja Jazda z GPS, która jest dość nowa, i jest połączeniem map Google, GPS i tras generowanych przez użytkowników.

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić z Ride with GPS, jest wytyczenie własnych tras, a ponadto istnieje ponad 150 tras utworzonych przez użytkowników w okolicy San Francisco silny>. Pamiętaj również, że nie potrzebujesz urządzenia GPS do korzystania z witryny. Używałem go do opracowywania pomysłów i odkrywania przejażdżek w mojej okolicy, o których nawet nie pomyślałem.

Osoby stojące za Ride with GPS są bardzo elastyczne i stale ulepszają Strona. Warto więc to sprawdzić.

dzięki! Zastanawiam się, czy są jakieś inne strony, takie jak jazda z GPS? to świetny pomysł. Używam moich tras z Google do mapowania moich przejazdów.
Jazda z GPS to niesamowita strona - odkąd ją znalazłem, to wszystko, czego używam. Mam Garmin Edge 500 i daje on nawigację zakręt po zakręcie, która działa naprawdę dobrze (używając formatu .tcx).
joseph_morris
2012-10-19 01:10:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sprawdź Grizzly Peak Cyclists arkusze wskazówek i główne mapy, aby zobaczyć dobrze udokumentowane przejazdy po całym Bay Area i nie tylko ( Berkeley do Davis wiek jest schludny - Amtrak do domu).

Stephen Touset
2012-10-19 02:10:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oto kilka przejażdżek, na których ostatnio byłem, które mogą Cię zainteresować, w zależności od Twojego poziomu sprawności.

Hrabstwo Marin, tylko na północ od mostu Golden Gate znajduje się przepiękna jazda na rowerze. Wspinaczka na Hawk Hill nie jest zbyt długa i oferuje niesamowite widoki na miasto i zatokę. Pętla Paradise prowadzi przez Tiburon przez wspaniałe, wietrzne, przybrzeżne boczne drogi i nie ma zbyt wielu wspinaczek (wspinaczkę Camino Alto można pominąć). Mount Tam wydaje się niekończącą się wspinaczką, ale widoki ze szczytu są po prostu zapierające dech w piersiach - wzdłuż całego Ridgecrest można zobaczyć ocean i plażę Stinson po prawej stronie i zatokę San Francisco po lewej).

W najbliższą sobotę lub niedzielę będę robić przejażdżkę Roasters.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...