Pytanie:
Mam wiele rowerów, ram rowerowych, kół itp., Które chciałbym przekazać
user1052
2011-01-30 08:00:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam wiele starych rowerów, części, specjalnych narzędzi itp. Gdzie mogę je oddać?

http://www.ibike.org/environment/recycling/
Właściwie, gdy ponownie to oznaczyłem, znalazłem to pytanie: [Organizacje charytatywne, które przyjmują darowizny rowerowe] (http://bicycles.stackexchange.com/q/1686/8). Bardzo, bardzo blisko, ale dotyczy organizacji charytatywnych; to pytanie może dostarczyć * dodatkowych * sposobów na oddanie rowerów i części.
Pięć odpowiedzi:
#1
+7
Goodbye Stack Exchange
2011-01-30 10:50:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie lokalnej spółdzielni rowerowej i zaoferowanie jej części. (Prawdopodobnie z radością powitaliby rowery, felgi i narzędzia.)
  • Możesz nie być w pobliżu kooperacji; jeśli tak jest, na forach rowerowych jest wiele wątków „podaj dalej”, ale ostatecznie zapłacisz pocztą; przydatne do małych lub ezoterycznych części. (Rozdałem w ten sposób wiele rzeczy.)
  • Możesz także wypróbować Freecycle, ale ponieważ jest to bardziej ogólna publiczność, wątpię, aby wielu ludzi na tych listach wiedziałby nawet, czym, powiedzmy, jest suport , nie mówiąc już o tym, jak go używać. Może to być doskonała opcja do rozdania kompletnego działającego roweru. (Hej, ich logo zawiera gitarę i rower!)
#2
+3
user1062
2011-02-02 22:27:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

BikeWorks3709 S. Ferdinand St.Seattle, WA 98118, USA

Bike Works (Zobacz komentarze, aby uzyskać więcej informacji.)

Czy mógłbyś opowiedzieć o nich trochę więcej?
Mogę! Bike Works to społeczna organizacja non-profit zajmująca się ponownym wykorzystaniem i recyklingiem, ucząca młodych ludzi (i dorosłych) o jeździe na rowerze i jego konserwacji, a także w pewnym stopniu zaangażowana w propagowanie ruchu rowerowego, szczególnie na szczeblu lokalnym. Mają świetny sklep z pełną obsługą, a cała organizacja jest bardzo przyjazna dla wszystkich. Darowizny rowerów, części i akcesoriów są wykorzystywane poprzez mocowanie rowerów do powrotu na drogę lub do oddzielnej sprzedaży (tanio). Wpływy są przekazywane do programów edukacyjnych. Większość darowizn jest dostarczana z okolicy, ale możesz tam wysłać skrzynkę.
#3
+2
Amos
2011-01-31 04:47:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli wypróbowałeś wszystkie organizacje charytatywne i spółdzielnie rowerowe w swojej okolicy i nadal masz stos części, możesz spróbować zaoferować je (bezpłatnie lub za symboliczną opłatą) hakerom rowerowym na Forum Atomic Zombie (lub coś podobnego). Jeśli są to części, prawdopodobnie będą z nich zadowoleni, jeśli to ramy, prawdopodobnie wezmą je tylko wtedy, gdy nie są aluminiowe. Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu narzędzi.

Alternatywnie, w zależności od tego, ile masz sprzętu, kup spawarkę łukową i zbuduj własny trójkołowiec lub leżący - plany tutaj: Atomic Zombie Extreme Machines

#4
+1
sixtyfootersdude
2011-01-30 23:09:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po prostu szukałbym reklam i / lub umieściłbym ogłoszenie na craigslist / kijiji. Właśnie zobaczyłem w zeszłym tygodniu ogłoszenie kogoś szukającego „starych części rowerowych w jakimkolwiek stanie”. Zatrzymałem części, o których wiedziałem, że mogę naprawić i które będę potrzebować, a resztę zostawiłem jemu.

#5
+1
user766
2011-02-03 11:11:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W rejonie Chicago przekaż te części firmie Working Bikes Cooperative. Working Bikes to organizacja non-profit 501c3, której celem jest usuwanie zużytych rowerów i części ze strumienia odpadów. Rowery i części są redystrybuowane do partnerów w krajach rozwijających się, głównie w Afryce i Ameryce Środkowej; lokalnym partnerom w Chicago; i sprzedawane jako sposób na finansowanie organizacji. www.workingbikes.org, aby uzyskać więcej informacji. Working Bikes ma lokalizacje w Illinois, Wisconsin, Iowa, Indiana i nie tylko.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...