Pytanie:
Co muszę wiedzieć o trenażerach turbo?
Mark Ingram
2010-11-25 22:02:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam zamiar skontaktować się z moim pierwszym trenerem turbo (pożyczę go od klubu triathlonowego). Co muszę wiedzieć o trenażerach turbo, zanim zacznę?

Wikipedia w [turbo trainers] (http://en.wikipedia.org/wiki/Bicycle_trainer#Turbo_trainers).
powiązane / follow up http://bicycles.stackexchange.com/q/2241/839
Trzy odpowiedzi:
#1
+5
Simone
2010-11-25 22:30:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Że są booooooooooooring i że będziesz się bardzo pocił.

Kupiłbym też konkretne opony, takie jak to, ponieważ naprawdę jedz gumę.

Ale zobacz http://bicycles.stackexchange.com/q/2241/839
#2
+5
curtismchale
2010-11-26 03:01:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgadzam się, że mogą być dość nudne. Naprawdę skupiam się na treningach, kiedy używam swoich zimą. Ciężkie treningi to zazwyczaj pewnego rodzaju interwały, które trwają około 1,5 godziny. W dni, kiedy robiłem długą przejażdżkę i utknąłem w środku, wstaję wcześnie i robię 2-godzinny blok, a potem wracam po południu na drugi 2-godzinny blok.

Aby zwalczyć nudny czynnik, ja używać podcastów, audiobooków i filmów. Chowam też zegary i ustawiam minutnik, w którym go nie widzę, więc kiedy się wyłącza, jestem gotowy. Zauważyłem, że brak widocznego czasu sprawia, że ​​mija szybciej (obserwowany garnek nigdy się nie zagotuje).

Nie kupuję nowych opon, tylko używam starej z lata, a następnie kupuję nowy zestaw do w następnym sezonie. Gdybym miał koło zapasowe, użyłbym opony treningowej, ale zmiana gumy, gdy jest wystarczająco przyjemna do jazdy, jest zbyt bolesna (co zdarza się przynajmniej raz w tygodniu).

#3
+3
Chris Betterton
2010-11-26 16:22:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ja też zgadzam się, że są naprawdę nudne. Czy rozważałeś rolki? Trochę trzeba się do nich przyzwyczaić, ale są mniej nudne (ponieważ trzeba balansować) i naprawdę dobrze nadają się do rozwijania techniki płynnego pedałowania. Wydaje się też, że nie zużywają się tak szybko.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...