Pytanie:
Gdzie znaleźć dobry system oświetlenia przyczepek rowerowych ... w Kanadzie
Kev
2011-01-27 03:36:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chariot bicycle trailer

Mamy przyczepkę dla dzieci (jak to - link ma lepszy widok z boku / z tyłu, ale wymaga lampy błyskowej) i chcemy, aby samochody były widoczne dla samochodów podczas jazdy na rowerze w nocy. Małe czerwone migające lampki rowerowe dostępne w naszej okolicy są okropne: nawet te drogie bardzo łatwo pękają, wyłączają się po przejściu przez najmniejszą nierówność itp. Bardzo trudno mi znaleźć produkt firmy, która wysyła do Kanady , spełniające wszystkie poniższe wymagania:

  1. ma bursztynowe / żółte / pomarańczowe światła (najwyraźniej jedyny dopuszczalny kolor światła we wszystkich kierunkach, którym można ozdobić pojazd)
  2. wykonane z diod LED lub innych świateł o małej mocy, najlepiej w postaci jakiegoś paska lub liny, o długości minimum 2 stóp (musi rozciągać się co najmniej z tyłu przyczepy)
  3. przeznaczone do użytku na zewnątrz - światła i przynajmniej część przewodu prowadzącego do zestawu akumulatorów musi być odporna na deszcz
  4. działać do, jeśli nie poniżej, -10 stopni C
  5. zasilany z akumulatorów (np. jeden który korzysta z baterii AA, nie jest złym wyborem)
  6. jasne (wolimy być widoczni z daleka przez 8 godzin niż słabo oświetleni przez 80 - więc większość lampek bożonarodzeniowych zasilanych z baterii nie wydaje się aby to dopasować)

Również bardzo fajnie byłoby:

  1. już złożone (znalazłem wiele źródeł oświetlenia taśm LED, ale potem musielibyśmy pożyczyć lutownicę, zdobyć własny akumulator i sami go uszczelnić)
  2. nie jest to zbyt kosztowne (jest wiele miejsc z ładnymi światłami, ale nawet w przypadku rozwiązań dla majsterkowiczów jest to 2 za drogie pół metra lub następny poziom w górę to zakup 5 m, co jest o wiele za dużo) ... 40 $ plus przesyłka byłoby fajnie. Wydaje mi się, że po wysyłce moglibyśmy wydać nawet 80 USD, ale tak naprawdę ... tutaj wymieniamy oświetlenie sklepowe za dolara.

Byłem tak blisko znalezienia czegoś, ale kilka opcji, które pasowały do ​​wszystkich kryteriów, zostało stworzonych przez firmy, które nie wysyłały do ​​Kanady (dziękuję za poinformowanie mnie dopiero po dotarciu do kasy i nie dopuszczenie tego jako kryterium wyszukiwania nawet po zalogowaniu, Amazon ...)

Istnieje również jeden produkt „licencjonowany wyłącznie dla Chariot”, StrideLite:

StrideLite system for Chariot

... ale najwyraźniej to okropne, co można łatwo stwierdzić, patrząc na to. W ogóle nie oświetla tyłu, co często jest częścią, którą musisz uczynić bardziej widoczną.

Jakieś sugestie? To staje się frustrujące i jestem zaskoczony brakiem solidnych opcji, z którymi do tej pory się spotkałem.

Bursztynowe światła to stosunkowo rzadkie akcesoria do jazdy na rowerze. Owinąłem przyczepę odblaskową czerwono-białą taśmą klejącą, którą dostałem z postoju dla ciężarówek. Ciągniki siodłowe są regularnie ozdabiane bursztynowymi „lampami obrysowymi”. Możesz spróbować sklepu, który jest przeznaczony dla komercyjnych kierowców ciężarówek.
Witamy w rowerach, Kev. Chociaż [zalecenia dotyczące zakupów są teraz odradzane w witrynach SE] (http://blog.stackoverflow.com/2010/11/qa-is-hard-lets-go-shopping/), to nie jest jedyne pytanie, które mamy dotarłem tam, gdzie [autor nie mógł znaleźć części w krainie zorzy polarnej] (http://bicycles.stackexchange.com/q/2535/8), więc może to być przydatne dla innych. Wiem, że wolisz znaleźć coś już zmontowanego, ale podejrzewam, że może się okazać, że dostosujesz inne rozwiązania oświetleniowe.
Powiązane: [Dane bezpieczeństwa: Które jest bezpieczniejsze, przednie / tylne światła, które migają lub emitują stałą wiązkę?] (Http://bicycles.stackexchange.com/questions/2294/safety-data-which-is-safer-head- światła-tylne-które-mrugają-lub-emitują-wiązkę-stałą)
Bardzo rygorystyczne wymagania. Peter White Cycles (w USA, ale wysyła do Kanady) odsprzedaje wiele potężnych niemieckich systemów oświetleniowych, być może mają coś bliskiego. Prawdopodobnie nic w bursztynie, ale przynajmniej jakieś duże tylne światła.
@neilfein, dzięki za pozostawienie go otwartego, nie byłem świadomy tego rozwoju. @darkcanuck, Sprawdzę je, dzięki. @DC_CARR, Próbowałem szukać znaczników LED, ale znalazłem tylko maleńkie pojedyncze diody LED do oznaczania namiotu kempingowego lub samochodowe wymagające źródła zasilania 12V.
Święty pali, Peter White Cycles ma fajne rzeczy ... ale naprawdę drogie! Myślę, że za jakość trzeba zapłacić ... skusił się na inwestycję ...
Dwa odpowiedzi:
#1
+6
mgb
2011-01-27 22:42:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kupuję wszystkie światła rowerowe na http://www.dealextreme.com - są w Hongkongu, ale mają bezpłatną wysyłkę do Kanady.

Po prostu kupujesz te same rzeczy wyprodukowane w Chinach w sklepach bezpośrednio od producentów w Chinach. Unikaj najtańszych rzeczy (przeznaczonych do pobliskiego sklepu Dollar!) I sprawdź recenzje.

edycja: specjalnie dla twojego zwiastuna nie możesz pokonać tego superflash od mec

edit2: Wyłączanie się świateł jest zwykle problemem z bateriami, a nie wyłącznikiem. Migające diody LED są sterowane mikroprocesorem, a przerwa w zasilaniu przez ułamek sekundy resetuje procesor. Sprawdź, czy baterie mają dobry kontakt, zwłaszcza akumulatory, które są odrobinę krótsze niż baterie alkaliczne. Być może będziesz musiał zgiąć zaciski baterii, aby uzyskać dobry kontakt.

To prawda, byłem rozczarowany, widząc MEC wykonujący wszystkie te rzeczy za granicą. Prawie równie dobrze można kupić bezpośrednio, jeśli to jedyna opcja.
Poszedłem i kupiłem niektóre z tych awaryjnych trójkątów z diodami LED i ładowarkę AA NiMH. Zobaczymy jak to będzie...
Używam 3 z tych superflash do jazdy nocnej
#2
+3
Goodbye Stack Exchange
2011-01-27 10:26:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie wiem o oświetleniu pasmowym, ale mogę pomóc w oświetleniu bocznym: REI wysyła statki do Kanady i sprzedaje światła szprychowe. Chociaż nie spełniają wymagań dotyczących akumulatorów, są łatwe w instalacji, są w kolorze bursztynowym i są wodoodporne.

Nie są tak jasne jak, powiedzmy, Planet Bike Superflash - który REI również sprzedaje - ale ruch obracających się kół jest dla rower .

Chociaż nie byłoby to idealne rozwiązanie, możesz również użyć innego oświetlenia LED firmy REI, aż do uzyskania bardziej eleganckiego systemu.

[MEC.ca] (http://www.mec.ca/) to kanadyjski odpowiednik REI - prawie taki sam czas.
Planet bike superflash to najlepsze małe tylne światło, mec również je sprzedaje. Jest znacznie bardziej zauważalne niż światło na linie.
Sprawdziłem MEC i REI, ale jeśli czytasz najlepszą recenzję Superflasha (http://www.rei.com/product/756360#ReviewHeader), to z tego samego powodu próbuję uciec od tej formy lekki. Jedno przeciągnięcie plecakiem lub daszek kasku po włożeniu rzeczy do bagażnika przyczepy, a tani plastikowy wspornik tak łatwo hamuje. Również każde uderzenie, które przejdziesz z tymi rzeczami, wyłącza je. Może potrzebuję czegoś z solidnym włącznikiem-wyłącznikiem.
Chociaż pętla w kocim oku może zadziałać, jeśli nie znajdziemy oświetlenia paskowego. Ciekawe, czy przełącznik wyłączy się przy nierównościach.
@kev - Zwykle przyklejam światła do ich uchwytów za pomocą dużej ilości cementu gumowego lub podobnego.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...