Pytanie:
Gdzie mogę kupić szeroką gamę używanych części rowerowych przez Internet?
user313
2010-12-01 00:17:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy ktoś zna renomowaną witrynę, która sprzedaje szeroką gamę używanych i używanych części i komponentów rowerowych?

Pomagam znajomemu odbudować starszy rower dojeżdżający do pracy i mamy problem ze znalezieniem kompatybilnych części. Jest kilka lokalnych sklepów, które oferują używane części, ale jak dotąd nie mają tam szczęścia. Znam sprzedawcę w serwisie eBay, który sprzedaje używany sprzęt narciarski; Zastanawiam się, czy jest też strona internetowa z używanymi częściami rowerowymi. Zasadniczo szukam większych zasobów reklamowych niż moja okolica.

„Wiem o witrynie eBay”? Czy masz na myśli sprzedawcę w serwisie eBay? Ponieważ w serwisie eBay jest mnóstwo rzeczy związanych z używanymi rowerami. Poleciłbym to.
Tak. Sprzedawca w serwisie eBay. Mając nadzieję na znalezienie sprzedawcy lub innej witryny z dużym wyborem.
Sprzęt narciarski Sklep Ebay posiada magazyn pełen sprzętu. Chciałbym znaleźć coś takiego na rower, aby uniknąć konieczności przeszukiwania i wybierania rzeczy, a także szukania dobrego przedstawiciela.
Nie znam miejsca, ale jeśli możesz znaleźć klub rowerowy, prawdopodobnie jest to dobry sposób. Jestem w jednym i ludzie często dzielą się darmowymi starymi, używanymi częściami. Dobrą stroną jest to, że klub może być czymś więcej niż organizatorem zakupów zbiorczych, organizatorem wycieczek objazdowych, organizatorem losowych zawodów, pomocą w znalezieniu sponsora na zawodach - i nie tylko. Podoba mi się, ponieważ oszczędza czas, pieniądze - i jest fajnie!
Cztery odpowiedzi:
#1
+5
Goodbye Stack Exchange
2010-12-01 11:56:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Luźne śruby Małe części rowerowe ma przyzwoity wybór małych części.

To zadziałało. Kliknąłem, przewinąłem i znalazłem przedmiot, którego szukałem.
Obecny link przenosi mnie do japońskiej strony poświęconej pożyczaniu kart kredytowych? [Tutaj jest zaktualizowany link] (https://www.loosescrews.com/)
#2
+2
whatsisname
2010-12-01 08:01:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ebay i Craigslist, a może amazon to prawie wszystko. W przeciwnym razie możesz wypróbować bikeforums lub mtbr na sprzedaż subfora oprócz lokalnych sklepów.

#3
+2
Brian Knoblauch
2010-12-01 18:54:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie miałem szczęścia w ciągłym znajdowaniu używanych części w Internecie. W przypadku używanych rzeczy dojeżdżających do pracy / dla początkujących najlepszym źródłem, jakie znalazłem, są lokalne warsztaty sprzedaży. Aby kupić ładniejsze rzeczy, wypróbuj lokalne kluby wyścigowe. Mają tendencję do regularnego odrzucania fajnych rzeczy, tanich, ponieważ zawsze potrzebują najnowszych, najlepszych, aby działać najszybciej. Zaskakujące jest, że lokalne kluby rowerowe nie były świetnym źródłem, ponieważ wydaje się, że ci ludzie trzymają się rzeczy wiecznie. :-)

#4
+2
Chris H
2018-12-01 02:03:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Odkąd padło pytanie, rynek Facebook naprawdę się rozwinął i istnieją grupy sprzedaży / zapotrzebowania, ale lokalne i dalekobieżne. Niektóre mogą być bardzo wyspecjalizowane. Grupy entuzjastów często mają powiązaną grupę kupna i sprzedaży lub zezwalają na takie prośby.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...