Pytanie:
Jak przewozić psa na rowerze?
Ian
2010-10-14 16:22:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przez lata widziałem kilka osób przewożących psa na rowerze. Jakie opcje widziałeś? Jeśli to możliwe, dołącz zdjęcie do odpowiedzi.

"Bardzo ostrożnie" ;)
Myślę, że pies na rowerze może pedałować i nie trzeba go nosić.
Ty nie, psy lubią biegać.
Jeśli jesteś na zmotoryzowanym jednośladzie, upewnij się, że Twoje psy mają na sobie kaski lub skórzane czapki motocyklowe. Nie zapomnij o [Doggles] (http://www.doggles.com/dog/eyewear)!
Rowery Cargo sprawdzają się bardzo dobrze - pies siedzi w skrzyni ładunkowej na pufie i jest na smyczy, jeśli jest szansa, że ​​wyskoczy.
Trzy odpowiedzi:
#1
+13
sixtyfootersdude
2010-10-14 16:59:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie wygooglowałem „przyczepkę Bike Dog” i otrzymałem mnóstwo wyników. Słyszałem, że zwiastuny z „WIKE” są dobre. Oto zdjęcie ich największej przyczepy dla psów:

wike trailer

Widziałem też kilka samodzielnych przyczep dla psów.

Bardzo mi się to podoba. Pies jest po prostu przywiązany, więc nie skacze, ale nadal ma dobry widok. Znaleziony na Blog Bike Trailer

diy

Istnieje również możliwość zamontowania klatki dla psa na przyczepie. Widziałem wiele ich zdjęć. Zasadniczo wystarczy włożyć kilka śrub w platformę przyczepy. To jest bardziej profesjonalny przykład z Tony's Trailers:

tony trailers example

Domyślam się, że teoretycznie możesz też umieścić małego psa w przednim koszu, ale nie zrobiłbym tego. Jeśli pies poruszy się, co spowoduje niestabilność roweru, pies może również spróbować wyskoczyć, powodując wypadek.

Myślę, że wszystko inne niż taka przyczepa jest wypadkiem, który czeka na zdarzenie. Nie próbowałem jeszcze psa na rowerze, ale osobiście mogę powiedzieć, że wijąca się osoba z tyłu motocykla może zrzucić cię z drogi! Domyślam się, że mniejsza masa roweru odsuwa mniejszą masę psa i może skutkować podobnymi okolicznościami.
Wyciągnięta lekcja: mam taką przyczepę, która jest wystarczająco duża, aby z łatwością przewozić 2 psy. Zauważyłem, że moje psy często szczekały, więc najlepiej, aby osoba, którą psy uważają za alfę, początkowo jeździła za nimi, dopóki się do tego nie przyzwyczają. Przyczepa jest bardziej zwinna, niż sobie wyobrażałem, choć trochę cięższa na długich dystansach i podjazdach. I to, co mi się przydarzyło, to kradzież mojego roweru, więc zgubiłem stronę PIN przyczepy, która była na moim rowerze. Poleciłbym zawsze, gdy nie jest używany, zawsze odpinać stronę ze sworzniem na rowerze.
#2
+4
Brock Boland
2010-10-17 08:39:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nigdy żadnego z nich nie używałem, ale te kosze Snoozer dobrze wyglądają dla małych psów:

ludzie na Amazonie z pewnością lubią swój inny model, ale ten nie określa, czy zawiera klips do smyczy. Pamiętaj tylko: bezpieczeństwo przede wszystkim. Zdobądź swojego najlepszego przyjaciela Doggles.

#3
+2
Henry A. Kissinger
2019-11-18 05:44:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używałem worka sportowego K9 dla mojego 25-funtowego psa. https://www.k9sportsack.com Jeździmy z psem kilka razy w tygodniu. Minęło trochę czasu, zanim moje plecy i ramiona przyzwyczaiły się do wagi, ale teraz to żaden problem.

Mamy przyczepkę rowerową dla psów i kiedyś z niej korzystaliśmy. Plecak jest znacznie mniej kłopotliwy. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych przystawek rowerowych. Bez obaw o przechowywanie. Nie ma różnicy w prowadzeniu roweru, kiedy go używam. Szorstkie powierzchnie nie przepychają psa, ponieważ moje nogi i plecy pochłaniają nierówności.

Mój pies naprawdę się denerwuje, gdy jeżdżę bez niego. W końcu bardziej lubił jazdę konną niż spacery i bardziej niż chodzenie do parku. enter image description here enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...