Pytanie:
Przyczepka rowerowa dla stojącego pasażera?
Frank
2020-05-11 03:57:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Widziałeś przyczepkę rowerową dla stojącego pasażera? Natknąłem się na poniższe zdjęcie na Pinterest, ale nie mogę zlokalizować źródła. https://www.pinterest.com/pin/453737731186785705/

Inline image

Jeden odpowiedź:
Criggie
2020-05-11 04:27:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wygląda na azjatyckiego na podstawie pasażera / pasażera, a ten pintrest łączy go z arrow-yokohama.no-blog.jp , ale ta witryna już nie istnieje.

Maszyna wayback daje nam ten link do 2013. https://web.archive.org/web/20130809133057/http://arrow-yokohama.no-blog.jp/

  • Nazwa sklepu: „Rowery i klasyki firmy ARROW”
  • Właściciel sklepu: Kazuto Kobayashi (sklepikarz na rondzie / OUTBOUND
  • Lokalizacja sklepu: Kichijōji, dzielnica w Musashino , Japonia

Na youtube był link do https://www.youtube.com/watch?v=lt75V_C5JOI , ale to konto zostało usunięte.

Znalazłem również ten alternatywny obraz:
http://cfs12.blog.daum.net/image/31/blog/2008/08/28/07/42/48b5d867226b4&filename=080709raygun06.jpg

i odwrotne wyszukiwanie grafiki, które zwraca https : //sumally.com/p/437518

Rower nazywa się ARROW CC Rider i pasuje do nazwy producenta „arrow”

enter image description here
36750 Y to około 350 USD w 2020 r.

enter image description here

Produkt opis Osoba z tyłu chwyta za uchwyt i staje na stopniu. Lekki i wygodny komfort stania (jazdy). Możesz go również używać jako koszyka na zakupy, dołączając kosz. Jedź fajnie, jak nowe narzędzie do zabawy na świeżym powietrzu. (Można też jeździć po ogólnodostępnych drogach.)


Moim zdaniem nie będzie jechać szybko, a kierowanie będzie zagrożone, ponieważ nie można zbytnio oprzeć roweru. Wygląda na większą wersję jazdy na BMX-ie z pasażerem na kołkach, a`la:
enter image description here

Prawdopodobnie w Europie nie jest legalny na drogach ze względu na obniżoną stabilność. Przepisy przewidują również, że pasażerowie w przyczepie muszą siedzieć.
Zdecydowanie pegi są dużo bardziej wydajnym rozwiązaniem (mniej dodany ciężar, żeby kogoś przewieźć. Prawdopodobnie dodanie większej powierzchni na kołkach do stania sprawiłoby, że było to wygodniejsze. Widziałem też tylny bagażnik z wyściółką do siedzenia pasażera Tak właśnie dziadek zabierał babcię do / z pracy, siadała obiema nogami po tej samej stronie roweru.
Być może @Jahaziel - ale to 1,5 masy ciała jeźdźca na jednym tylnym kole. Prawdopodobnie OK dla dzieci, ale nadal się zgadza. Ponadto przyczepa OP ("rydwan ??") może być również używana jako przyczepa do paczek.
@Criggie Masz całkowitą rację. Jeśli O.P. prosi o przyczepę, prawdopodobnie zastanawia się, czy bardzo często kogoś przewozi. Chciałem tylko skontrastować, że pegi lub bagażnik ważą mniej i nie dodają wiele do rozmiaru roweru (myśląc o przechowywaniu i blokowaniu roweru w domu lub w pracy). Rower mojego dziadka był „latającym gołębiem” lub podobnym i był w stanie udźwignąć więcej niż jedną wagę dorosłego.
Z drugiej strony przyczepka ma rzeczywiście tę zaletę, że po usunięciu z roweru prawie nie ma dodatkowego ciężaru i nie ma dodatkowej masy na rowerze (z wyjątkiem być może złącza), a gdy jest używana, nie powoduje znaczącego dodatkowego obciążenia roweru. .


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...