Pytanie:
Czy suporty Miche wymagają specjalnego narzędzia, czy to jest uszkodzone?
michiakig
2014-03-28 08:10:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie kupiłem suport Miche Primato i próbowałem go zamontować za pomocą Park's BBT-5 (tego samego narzędzia, którego użyłem do demontażu poprzedniego suportu, również Miche, ale od 2008). BBT-5 bez problemu wpasował się w prawą boczną miseczkę, ale miałem problem z dopasowaniem go po lewej stronie. Zauważyłem, że jeden z wypustów różni się od pozostałych. Czy to normalne, czy ta część jest wadliwa lub w jakiś sposób uszkodzona?

Kwestionowany splajn znajduje się tuż pod napisem „WŁOCHY”:

enter image description here

Dziękujemy za jakiejkolwiek pomocy, chciałbym się upewnić, zanim złożę skargę do sklepu, w którym go kupiłem.

Może to być wada produkcyjna. Zabierz go z powrotem do sklepu i poproś o porównanie z innymi wspornikami suportu tego samego producenta. Kupiłem angielski suport w zeszłym roku, w którym miseczka po stronie napędu była włoska, a zatem była zbyt duża, aby się zmieścić. Okazuje się, że dostali całą partię suportów z tym samym problemem. Byli w stanie dać mi odpowiednio dobrany suport, gdy znaleźli pudełko, w którym znajdował się właściwy rozmiar. Jestem pewien, że sklep nie miałby nic przeciwko temu, by ci w tym pomóc, o ile jesteś uprzejmy i starasz się nie udawać, że to ich wina.
tak, miałem zamiar powiedzieć, że wygląda to na wadę produkcyjną
Z pewnością nie można oczekiwać, że sklep będzie sprawdzał każdą sprzedawaną przez niego część pod kątem wad, więc nie chciałem sugerować, że sugerowałbym, że to ich wina ... w końcu było to w szczelnym pudełku. Dzięki za komentarze!
Sklep zgodził się, że ta część jest wadliwa, chętnie wymienił na inną. Facet z FWIW powiedział, że nigdy nie widział innego suportu Miche z tym problemem.
@spacemanaki, czy możesz dodać swój ostatni komentarz jako odpowiedź i oznaczyć go jako taki?
Powiem, że widzisz tego typu rzeczy na wypustach tylnej kasety np. Ale to ma na celu zapewnienie, że wszystkie zębatki pasują z tą samą orientacją i nie ma sensu (co widzę) zapewnić jednej orientacji podczas używania klucza na miseczce BB.
Jeden odpowiedź:
Dan
2014-10-15 08:13:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OP zauważa: „Sklep zgodził się, że ta część jest wadliwa, z przyjemnością wymienił ją na inną. FWIW facet powiedział, że nigdy nie widział innego suportu Miche z tym problemem. - spacemanaki Mar 29 ' 14 o 21:56 "

Właśnie wypróbowałem wyszukiwarkę grafiki w Google, aby zobaczyć, jak wyglądają, ponieważ nie znam Miche. Zdjęcie nie jest idealne, ale daje wyobrażenie, że splajny nie mają na nich zwężenia, takiego jak twoje. Cieszę się, że udało Ci się to posortować za pomocą LBS. enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...